Adwords Bütçeyle sınırlı

Aktif 0 yanıt 99 okunma 2018-07-27 17:13:37 Adwords

Günlük bütçeniz önerilen tutardan düşük olduğunda kullanılan bir kampanya durumudur. Bu durumda, reklamlar düzenli olarak, gösterilebilecekleri kadar sık gösterilmemektedir.


    Nerede görünür? Kampanyanın "bütçeyle sınırlı" durumuna sahip olduğu, kampanyalar tablosunun durum sütununda görünür. Bu, bütçenizin önerilen günlük bütçeden daha düşük olduğu anlamına gelir.

    Neden görünür? Bütçeniz önerilen tutarın altında olduğunda, anahtar kelimelerinizin ve diğer kampanya hedefleme ayarlarınızın alabileceği trafiğin tamamı bütçeniz tarafından karşılanamayabilir. Google Ads, bütçenizin gün boyunca yetmesini sağlamak için reklamlarınızın görünme sıklığını azaltır. Kampanyadaki reklamlar görünmeye devam edebilir, ancak görünebilecekleri kadar sık görünmeyebilirler.

    Ne anlama gelir? Bütçeyle sınırlı bir kampanya yine de başarılı olabilir ve işletme hedeflerinizi karşılamanıza yardım edebilir. Ancak, bu durum, bütçenizi artırabiliyorsanız, daha fazla gösterim elde etme fırsatları olabileceğini gösterir.

    Sonraki adımlar: Farklı bir bütçe kullanmanız halinde kampanyanızın ne kadar gösterim alabileceğini incelemek için kampanyalar tablosunda "Bütçeyle sınırlı"yı tıklayın. Sınırlı kampanyadaki tekliflerinizi düşürmeyi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla tıklama veya video görüntülemesi almak için teklif ayarlamanızı düşürebilirsiniz.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK!

loading...