Adwords Değişiklik geçmişi

Aktif 0 yanıt 111 okunma 2018-07-27 17:16:21 Adwords

Son iki yıl içinde hesabınızda yaptığınız değişiklikleri listeleyen bir araçtır. Kampanyanızı ne zaman duraklattığınız, kimin anahtar kelime eklediği ve önceki bütçe tutarlarınız gibi değişikliklerle ilgili ayrıntıları görebilirsiniz.


    Belirli bir tarih aralığındaki tüm değişiklikleri görüntüleyebilir, sonuçları değişiklik türüne göre (bütçe ayarlamaları ve anahtar kelime düzenlemeleri gibi) filtreleyebilir veya belirli bir kampanya ya da reklam grubu değişikliklerini görebilirsiniz.

    Değişiklik geçmişi aracı, belirli bir zaman aralığı içindeki, hesap verilerinizle (gösterimler, tıklamalar, dönüşümler, tıklama oranı ve maliyet gibi) eşleştirilen her değişikliği gösterir. Performansınızdaki değişimlere hangi değişikliklerin katkıda bulunmuş olabileceğini öğrenmek için performans verilerinin zaman aralığıyla değişikliklerinizi karşılaştırın.

    Diğer kullanıcılara kendi giriş bilgilerini kullanarak hesabınıza erişim izni verdiyseniz, bu aracı, belirli değişiklikleri kimin yaptığını görmek için de kullanabilirsiniz.

    Değişiklik geçmişini "Araçlar" menüsünde bulabilirsiniz veya ads.google.com/ch/ChangeHistory adresini ziyaret ederek doğrudan araca gidebilirsiniz.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK!

loading...