İki adımlı doğrulama ve iki faktörlü kimlik doğrulama nasıl açılır ve nasıl kapatılır?

Aktif 1 yanıt 210 okunma 2018-12-30 15:27:44 Mobil

Apple Kimliğiniz için ek bir güvenlik katmanı olan iki faktörlü kimlik doğrulama, başka biri parolanızı bilse bile hesabınıza sizin dışınızda kimsenin erişememesini sağlamak için tasarlanmıştır.

İki faktörlü kimlik doğrulamayı mı, yoksa iki adımlı doğrulamayı mı ayarladığınızdan emin değilseniz aşağıdaki adımları kullanın:


Apple Kimliği hesap sayfanıza giriş yapın.

Güvenlik bölümünde, iki faktörlü kimlik doğrulama veya iki adımlı doğrulama girişini bulun ve özelliğin açık mı kapalı mı olduğuna bakın.


İki adımlı doğrulama açıksa bu ayarı kapatma ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı açma adımlarına geçin. İki faktörlü kimlik doğrulama açıksa zaten ayarlanmış demektir. 

İki adımlı doğrulama açıksa bu ayarı kapatma ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı açma adımlarına geçin. İki faktörlü kimlik doğrulama açıksa zaten ayarlanmış demektir. 

İki adımlı doğrulamayı kapatma

İki faktörlü kimlik doğrulamayı açabilmeniz için iki adımlı doğrulamayı kapatmanız gerekir. Şu adımları izleyin:


Apple Kimliği hesap sayfanıza giriş yapın.

Güvenlik bölümünde Düzenle'yi tıklayın.

İki Adımlı Doğrulamayı Kapat seçeneğini tıklayın. Onaylamak için tekrar tıklayın.


Yeni güvenlik soruları oluşturun ve doğum tarihinizi doğrulayın. Apple Kimliğiniz için iki adımlı doğrulamanın kapalı olduğunu onaylayan bir e-posta alırsınız.

İki adımlı doğrulama ve iki faktörlü kimlik doğrulama özelliğini kapatmak güvenliğinizi önemli ölçüde tehlikeye atabilir.


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK!

imajbebetoptan yanıtladı
4 Ay önce

Toptan Bebek Giyim

Bebeğimizin olacağını öğrendiğimizden itibaren ilk almaya başladığımız şeyler bebek giyim ürünleridir. Heyecanlı anne-baba adayları ve aile fertleri hemen cicili biçili bebek giyim ürünlerini incelemeye başlarlar.


Siz de bebek giyim markaları arasından en popüler olanlarını incelemeye başladıysanız ve bebek giyim ürünleri araştırmasına girdiyseniz www.imajbebe.com sizin için en doğru adreslerden birisi. Çünkü burada hem bebek giyimi hakkında merak ettiklerinizi öğrenebileceğiniz yazıları bulabilir, hem de anne yorumlarını okuyabilir, dilerseniz annelere bebek giyim hakkında dilediğinizi sorabilirsiniz.


Bebek giyim; aslında bebeğiniz ve sizin için çok hassas bir konudur. Çünkü özellikle yenidoğanların ciltleri çok hassas olduğundan tamamen doğal, pamuklu kumaş tercih etmeniz gereklidir. Sonraki dönemlerde de mutlaka bebeğinizin rahat edeceği, mevsime uygun bebek giyim ürünleri tercih etmeyi ihmal etmemelisiniz.loading...